SPRAWDŹ!
Korzyści wynikające z kompleksowej obsługi przy zakupie i sprzedaży nieruchomości.

Aby dokonać skutecznej sprzedaży Państwa nieruchomości, traktujemy ją indywidualnie, opierając się na innowacyjnym podejściu do nieruchomości. Wspieramy klienta w całym procesie zakupu lub sprzedaży nieruchomości. 


Cztery filary naszej pracy

  • Indywidualne podejście do nieruchomości
  • Wsparcie w całym procesie obsługi
  • Pomoc w przygotowaniu nieruchomości do sprzedaży
  • Innowacyjne sposoby promocji nieruchomości

Proces obsługi klienta w naszym biurze nie zaczyna się i nie kończy się jedynie na przyjęciu oferty i biernym czekaniu na klienta. 

Zapoznaj się z poszczególnymi etapami profesjonalnego wsparcia z naszej strony.  

314251-256 (1)

Rzetelny wywiad z klientem

To pierwszy krok do ustalenia Państwa oczekiwań finansowych , stanu nieruchomości, oczekiwanego terminu zawarcia transakcji. Podczas spotkania nasz Agent zbierze wszystkie niezbędne informacje do przygotowania profesjonalnej oferty.

Kompletowanie dokumentacji

O dokumentację potrzebną do zawarcia transakcji warto zadbać jeszcze przed publikacją ogłoszenia.  Wbrew pozorom,  błędy np. w Księgach Wieczystych, to dość często spotykane zjawisko. Aktualny odpis z KW (jeżeli jest założona dla danej nieruchomości) lub podstawa nabycia to elementarne dokumenty, które po prostu trzeba mieć. Do tego dochodzą różnego rodzaju zaświadczenia i dokumenty, które będą potrzebne przy zawieraniu transakcji. Nasz Agent po zapoznaniu się ze stanem prawnym nieruchomości przygotuje dla Państwa listę wymaganych dokumentów i poinformuje o ich terminach ważności.

3209382-256 (1)

Przygotowanie i odpersonalizowanie nieruchomości

To, co na pewno warto zrobić z mieszkaniem, to je odpersonalizować. Powinniśmy przygotować jak najbardziej neutralny grunt pod nowego nabywcę. Po wejściu do mieszkania nie może czuć się przytłoczony obecnym stylem. Najważniejsze są jego odczucia i to, jak wyobraża sobie swoją przyszłość w tym wnętrzu. Warto w tym celu skorzystać ze wsparcia naszego Agenta. Znasz na pewno zdjęcia nieruchomości z portali ogłoszeniowych, na których na pierwszym planie jest niepościelone łóżko, brudne naczynia w zlewie albo mnóstwo zbędnych rzeczy, gracą i przeszkadzają. Atrakcyjne wnętrze to wnętrze wysprzątane.

Wycena nieruchomości

Niestety, cena ofertowa lokalu, a cena transakcyjna, to często dwie różne kwoty. Właściciele nieruchomości często mają skłonności do doliczania tzw. wartości sentymentalnej. Kupujący płacą jednak za nieruchomość a nie za sentyment.  Nasz Agent sprawdzi i zaprezentuje Państwu ceny ofertowe i ceny transakcyjne na lokalnym rynku. Pozwoli to Państwu zorientować się, jaka jest potencjalna wartość przyszłej transakcji. 

Przygotowanie oferty i marketing

Na podstawie zebranych informacji Agent przygotuje profesjonalną ofertę. Dzięki współpracy z profesjonalnym fotografem Państwa oferta będzie się wyróżniać. Współpracujemy z kilkoma kluczowymi portalami ogłoszeniowymi, w których ogłaszamy i promujemy Państwa ogłoszenia. Dodatkowo budujemy sieć marketingu w portalach społecznościowych (Facebook, Linkedin, Instagram, Twitter).

Negocjacje i uzgodnienie warunków transakcji

Zainteresowanie Państwa nieruchomością będzie skutkowało podjęciem profesjonalnych negocjacji. Czasami propozycje drugiej strony znacznie odbiegają od Państwa oczekiwań, dlatego naszym zadaniem będzie ocena tych propozycji w celu ochrony Państwa interesów.  Na tym etapie nasz Agent ustali również z Państwem kwestię ostatecznej ceny, pomoże w uzgodnieniu i doradzi w kwestiach dotyczących umowy przedwstępnej, zadatku, przekazania nieruchomości oraz innych uzgodnień warunkujących Państwa bezpieczeństwo. żnie

Akt notarialny

Po uzgodnieniu warunków transakcji i spełnieniu zapisów umowy przedwstępnej następuje zawarcie umowy końcowej przed notariuszem. Współpracujemy z jednym z warszawskich notariuszy. Nasz Agent pomoże Państwu skompletować wszystkie dokumenty niezbędne do sfinalizowania transakcji. W porozumieniu z Państwem pomoże również zapoznać się i uzgodnić wcześniej z notariuszem treść aktu notarialnego. 

Przekazanie nieruchomości

Po podpisaniu aktu notarialnego przez obie strony nasz Agent – na państwa życzenie – będzie uczestniczył w przekazaniu lokalu, sporządzi protokół przekazania lokalu, spisze wspólnie z Państwem dokumentację stanu liczników na odpowiednich drukach. 

Podziel się: