HOME STAGING….

Czyli sztuka przygotowania nieruchomości do profesjonalnych zdjęć, 

prezentacji nieruchomości i sprzedaży

Działania te opierają się głównie na odpowiednim przygotowaniu mieszkania pod wizytę zainteresowanego klienta oraz przygotowanie jej do wykonania korzystnych zdjęć, które będą stanowić trzon oferty. Warto pamiętać, że Home Staging jest jednym z elementów procesu przygotowania nieruchomości do sprzedaży i jest powiązany z procesem fotografii wnętrz i profesjonalnej prezentacji nieruchomości. 

Wyobraźnia

Neutralna propozycja aranżacji odsłania nowe możliwości i wpływa na wyobraźnię klienta

Niepowtarzalność

Niepowtarzalność i spójność aranżacji rzutują na oczekiwaną decyzję klienta

Estetyka

Walory estetyczne i funkcjonalne wywołują pozytywne emocje i pokazują lepszy styl życia

Home Staging

Dlaczego to działa?

40 %

o tyle średnio skraca się czas potrzebny na sprzedaż nieruchomości

Sprzedaż….

Oszczędność…

średnio o tyle drożej sprzedają się nieruchomości po zastosowaniu elementów  Home Staging, 

10 %

60 %

o tyle częściej wyświetlane są oferty w których przeprowadzono elementy Home Staging

Zainteresowanie….

W czym możemy pomóc? 

Pomoc w przeprowadzeniu Home Stagingu w Państwa nieruchomości oferowana jest w przypadku, gdy podpiszą Państwo z nami umowę pośrednictwa w sprzedaży nieruchomości na wyłączność. Na podstawie zdobytego doświadczenia w sprzedaż nieruchomości wiemy, na co zwracają uwagę klienci, jak zaaranżować mieszkanie żeby podnieść zainteresowanie ofertą oraz które elementy mogą być podstawą do obniżania ceny. 

 

img13
Sentyment

Zmiana nastawienia

Niestety za sentyment klient nie zapłaci. Przestaw swoje myślenie z „moje mieszkanie” na „mieszkanie do sprzedaży”. Zrozumiałe jest, że czasami jesteśmy przywiązani do swojej nieruchomości.  Pozwól jednak na to, by potencjalny klient poczuł się trochę jak u siebie i mógł dopasować to miejsce do swoich wyobrażeń i oczekiwań.

czystość

Porządek to podstawa

Atrakcyjne wnętrze to wnętrze wysprzątane. Pamiętaj masz tylko jedną szansę na zrobienie dobrego pierwszego wrażenia. Nie zmarnuj jej! Wysprzątać i umyć trzeba wszystko, także z miejsc nie widocznych na pierwszy rzut oka. Klient wahający się nad kupnem będzie bardziej dociekliwy, a każe niedociągnięcia dają tylko pretekst do negocjacji ceny lub odstraszają potencjalnego nabywcę
interior-2685521_1920
neutralność

Depersonalizacja

Najchętniej kupowane nieruchomości to te, które wyglądają nieco bezosobowo.  Wystrój musi być pozbawiony osobistych akcentów, stonowany i stylistycznie neutralny tak, aby mógł spodobać się jak najszerszemu gronu osób. Im bardziej indywidualny i oryginalny charakter wnętrza, tym węższe może być grono nim zainteresowanych.
home staging

Aranżacja wnętrza

Minimalizm to styl opierający się na prostocie i oszczędności detali. Czy wnętrze urządzone w minimalistycznym stylu może przyciągnąć uwagę? Zdecydowanie tak! Szczególnie, jeśli chcemy trafić w gusta wielu osób. Harmonia i prostota sprawdzą się zawsze i wcale nie muszą być nudne. Nawet jeśli ktoś ma nieco ekscentryczne podejście do urządzania przestrzeni – minimalizm stanowić będzie przejrzystą bazę do dalszych pomysłów. Przygotowując mieszkanie do sprzedaży warto zatem postawić na zawsze modny minimalizm.

staging-2816464_1920
interior-2685521_1920
pozytywne wrażenie

Przestrzeń i zapach

Prawie każdy dom i mieszkanie wygląda lepiej jak mebli jest mało. Wydaje się wtedy większe i przestronniejsze. Wynieś część mebli, które blokują przejścia, schowaj je do piwnicy. Postaraj się, aby dostęp do okien i balkonu był swobodny.  Na powiększenie powierzchni ma wpływ odpowiednie oświetlenie pokoju. Jeżeli posiadasz duże okna, zrób z nich odpowiedni użytek. Niech będą czyste i niezasłonięte przez grube zasłony i firanki.  Kiedy już potencjalni Kupcy zaczną odwiedzać Twój dom, należy wywoływać w nich same pozytywne odczucia. Na te wpływa również zapach, który jest najlepiej zapamiętywalnym bodźcem. Pozbądź się wszystkich źródeł nieprzyjemnego zapachu tak szybko, jak to tylko możliwe.

Wybierz umowę na wyłączność !

bezpłatnie

przy umowie na wyłączność

plan standardowy

 • konsultacja
 • Lista zmian
 • propozycja aranżacji
 • 3 Domain support tech
 • Page Builder
 • Unlimited data transfer
400 zł netto

przy umowach otwartych

konsultacja

 • 15 Projects
 • 30GB Stories
 • Page Builder
 • Enhanced Securiy
 • 3 Domain support tech
 • Unlimited data transfer
do uzgodnienia

przy umowach utwartych

konsultacja + aranżacja

 • 15 Projects
 • 30GB Stories
 • Page Builder
 • Enhanced Securiy
 • 3 Domain support tech
 • Unlimited data transfer
Podziel się: