Adrian 13 lutego, 2020 no responses

Współpracowałam z Panem Krzysztofem Orłowskim przy sprzedaży jednego mieszkania i wynajęciu drugiego.  Obie transakcje zostały przeprowadzone w sposób profesjonalny i w miłej atmosferze. Pan Krzysztof zajął się całą stroną formalną od początku do samego końca.  Przez cały czas był bardzo pomocny i zawsze dyspozycyjny. Jestem bardzo zadowolona . Serdecznie polecam.

Jolanta Kołtunowicz

Podziel się:

Read more

Adrian 23 stycznia, 2020 no responses

Chciałam podziękować Paulinie Stawinskiej za pomoc przy zakupie dzialki. Obsługa profesjonalna, na najwyższym poziomie. Pani Paulina profesjonalnie podeszła do tematu, okazała się osobą bardzo pomocną, załatwiła wszelkie formalnosci z którymi nie mogłam sobie poradzić. Dziękuję raz jeszcze.

 

Marlena Cudna

Podziel się:

Read more

Adrian 22 stycznia, 2020 no responses

Polecam z całego serca! Serdeczność uczciwość i zaangażowanie to chyba trzy słowa którymi w skrócie mogę opisać nasza współpracę z Panią Pauliną. Jeśli szukacie kogoś kto pomoże Wam kupić lub sprzedać nieruchomość to już wiecie do kogo się zwrócić 🙂

Podziel się:

Read more

Adrian 9 kwietnia, 2018 no responses

Jako klient nabywający nieruchomość, miałem przyjemność współpracować z Panią Agatą, Doradcą ds. nieruchomości z TopMaison. Razem z Żoną jesteśmy bardzo zadowoleni z profesjonalizmu, jakości obsługi, szybkości bezproblemowego zamknięcia transakcji oraz ceny. Serdecznie polecam.

Podziel się:

Read more

Adrian 9 kwietnia, 2018 no responses

NAJBARDZIEJ PROFESJONALNA AGENCJA W WARSZAWIE pełen profesjonalizm, rzetelność, dbałość i troska o klienta ,na każdym etapie transakcji. Wielka kultura, klasa, życzliwość .Miałem wiele razy okazję do korzystania z takich agencji TOPMAISON TO PEREŁKA WŚRÓD POŚREDNIKÓW NIERUCHOMOŚCI nie ma lepszej POLECAM

Podziel się:

Read more