W związku z rozwojem Spółki poszukujemy osób do współpracy w charakterze:

  • AGENT NIERUCHOMOŚCI

ZADANIA: Pozyskiwanie ofert sprzedaży/wynajmu nieruchomości Prezentacja nieruchomości z klientem Przygotowanie, organizacja oraz obsługa transakcji

OFERUJEMY: Bardzo dobry system wynagradzania – prowizje od 50 do 70 % – im wyższa wynegocjowana prowizja dla Spółki, tym wyższa prowizja dla Agenta.

Indywidualne warunki wynagradzania dla osób posiadających ponadstandardowe umiejętności: fotografii wnętrz, aranżacji wnętrz stylizacji wnętrz.

Dla doświadczonych agentów stawka prowizyjna 70 % !!

 

  • KIEROWNIK AGENTÓW

ZADANIA: Budowanie własnych struktur i zespołów (dodatkowe wynagrodzenie) Możliwość uczestniczenia w rozwoju Spółki i kreowania jej przyszłości

OFERUJEMY: po zbudowaniu zespołu 3 agentów – prowizja od własnych transakcji 80 % + 5 % od wartości transakcji podległego zespołu.

PREFEROWANE WYMAGANIA doświadczenie w sprzedaży nieruchomości, sprzedaży produktów finansowych, ubezpieczeniowych, kredytowych.

Doświadczenie lub własna baza klientów kandydata umożliwia indywidualne ukształtowanie ponadstandardowych warunków pracy i wynagradzania – do uzgodnienia w trakcie rozmowy indywidualnej

Współpraca w ramach działalności gospodarczej – inne warunki do negocjacji.

Elastyczna współpraca – możliwa współpraca z osobami, które prowadzą inną działalność i chcą dodatkowo zająć się sprzedażą nieruchomości.

Bardzo prosimy o dodanie do dokumentów zapisu o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów współpracy. Jednocześnie informujemy, że dokumenty i dane osobowe usuwane najpóźniej tydzień po zakończeniu procesu rekrutacji.

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *