TopMaison sp. z o.o.

Nasza spółka istnieje do stycznia 2017 roku. Została założona przez osoby od wielu lat związane z rynkiem nieruchomości. Naszym życzeniem było stworzyć niewielką lokalną agencję skoncentrowaną na kliencie, skuteczną w działaniu, dbającą o bezpieczeństwo stron transakcji a przede wszystkim przestrzegającą zasady etyki pośrednictwa w obrocie nieruchomościami i norm prawnych.

partnerstwo

Współpraca

Naszym celem nie jest zbieranie ofert. Naszym celem jest wsparcie klienta w całym procesie zakupu lub sprzedaży nieruchomości.

Dlaczego warto z nami współpracować?

klient

Zorientowanie na klienta

Jesteśmy elastyczni w ustalaniu warunków współpracy. Dbamy o stały kontakt z zleceniodawcą. Nie ograniczamy się tylko do zawarcia umowy pośrednictwa a potem nagłego „zniknięcia”. Jesteśmy otwarci na uwagi i sugestie.

skuteczność

Zorientowanie na ofertę

Ograniczamy się do obsługi takiej ilości zleceń, która pozwoli każdemu doradcy w pełni panować na własnym portfelem zleceń oraz na bieżąco reagować na potrzeby klienta i podpowiadać rozwiązania.

bezpieczeństwo

Ubezpieczenie OC

Wdrożyliśmy procedury z zakresu ochrony danych osobowych w oparciu o wytyczne GIODO. Jesteśmy audytowani przez firmy zewnętrzne. Posiadamy obowiązkowe ubezpieczenie OC.

współpraca

Przejrzystość zasad

Nasza propozycja współpracy jest zawsze przedstawiana na pierwszym spotkaniu. Omawiamy metody oraz narzędzia z których korzystamy. Kierujemy się zasadą ochrony interesu osób na których rzecz wykonujemy czynności pośrednictwa w obrocie nieruchomościami.

ZAPEWNIAMY BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI

Polisa OC PZU PON 00004170

Podziel się: